KURUMSAL
Site Boya ve Hırdavat Sanayi Ticaret Ltd. Şti. 1978 yılından bu yana Trakya Bölgesi’nde inşaat sektöründe faaliyet göstermektedir. Şirket 2007 yılında kiremit altı ve 2008 yılında yapı kimyasalları ile üretim alanında faaliyet göstermeye başlamıştır. Ardından, 2011 yılında Roypor Yalıtım ve Ambalaj Sanayi Ticaret Ltd. Şti. şirketin grup firması olarak kurulmuştur ve üretim alanındaki faaliyetlerini genişletmiştir. Roypor, 4500 metrekare kapalı alana kurulmuştur ve fabrikada günümüzün modern makine parkuruyla üretim yapılmaktadır. Ürünlerimiz arasında EPS (Expended Polystren/Genleşmiş Polistiren)’den üretilen karbonlu levha, beyaz levha, söve blok, asmolen, ondülin altı ve trapez sac altı enjeksiyonda üretilen dekoratif ambalaj vardır.

MİSYONUMUZ
Roypor Yalıtım günümüzün en önemli sorunlarından biri olan enerji maliyetlerine bir çözüm sunmayı hedefler. EPS üretimi yaparak binaların enerji tasarrufunun sağlanmasında etkin rol oynamayı; bununla birlikte yenilenemeyen enerji kaynaklarının kullanımının ve zararlı gazların doğaya salınmasının azaltılmasını temel ilke edinmiştir. 

VİZYONUMUZ
Roypor Yalıtım, kaliteden ödün vermeden marka değerini en üst seviyelere çıkararak şirketimizi gelecek nesillere taşımak üzerine kurulmuştur.

FOTO GALERİ